מה לגבי פירוק מכוניות?

אז איך באמת מפרקים רכבים בחברת פירוק מכוניות מקצועית?

אבל בהחלט , מלבדה התלהבות ,מכללת אשקלון יש דרישות אחרות על מנת להיות מכונאי רכב. בהתחלה זה יהיה רעיון טוב לכל מי ששואף לקריירה בתיקון רכב כדי להבין את תפקידיו ומשימות של מלאכה זו . כאשר מכונית תקלות ,מכונאי רכב עושה אתאבחנה של מה שגרם לכישלון כזהבציוד. אחרישהמכונאי מבצע תיקון מתאים עובד בהתאם למכונית או דגם. במדויק , הנה המשימות האפשריות שמכונאי רכב יכול לבצע :

תיקון מעלה כלי רכב שונים שעשויים להיות מופעלים על ידי בנזין , סולר או חשמל ( כלי רכב אלה הם מכוניות , משאיות קלות בינוניות כבדות , טנדרים , קטנועים, רכבי שירות , מטאטאי חשמל , ציוד גינון , מלגזות , וכו ' )
עובד על מנועי הצתה פנימיים ונוגע משימות תיקון כגון שסתומים טחינה , בוכנהוהתקנות טבעת בוכנה, מסבים ותותבי אבזרי , מוט יישור , פירוק והרכבה מחדש של רכיבים .
רכיבי הכוונון עדין אחרים שלרכב , כגון ציפורניים , שידורים , הפרשי מהירות יחיד מרובים , טעינה הידראולית ומערכות עזר ובקרות , מאיצי מכאניים ואקום , מערכות בלמים הידראוליות ואוויר קריירה , מערכות מתלות, מכלולי היגוי,וקרביורטור , הצתהוחשמל מערכות
כוונון למעלה , שינוי שמן , גלגל ואיזון הצמיג, פירוק מכוניות והתקני בקרת ערפיח בדיקה ותיקון
ניצול נכון של ציוד בחנות כמו מטחנות יד להגדיר , לקדוח ומכבשים הידראוליים, מעליות הידראוליות , נתחי המנועים , ציוד ריתוך , וציוד בדיקת מערכת חשמל .
חלק הריתוך החשמלי של אצטילן וחמצן, התאמת צמיגים לכלי רכב גלגל כפול
מלבד אלה,מכונאי הרכב עשוי להיות אחד כדי להזמין את החלקים וציוד דרושים לתיקון , לשמור על המלאי בפרויקטים מסוימים , עלויות צפויות ובמחיר לתיקון הרכב , ממליץ שירותים אחרים המסופקים על ידי קבלנים אחרים, אםהתקלה הרכב היא החוצה מתחומו,ותפקידים אחרים שהוקצו.

כדי להיות מסוגל לבצע גם על החובות שהוזכרו עבורמכונאי רכב,שידורים ערוץ שתיים הוא או היא צריכה להחזיק את האיכויות והידע הבאים:

איך מפעיל סוג מסוים ודגם של רכב – מכוניות לפירוק

עקרונות ומושגים של מערכות מכאניות וחשמליות ,פירוק מכוניות מערכות של רכב עזר ההמראה הידראוליות וכוחבבנזיןומנועי בעירה הפנימי דיזל.

  1. שימוש נכון , כמו גם תחזוקה של כלים וציוד במכונות רכב
  2. אמצעי בטיחות, אמצעי זהירות ושיטות עבודה
  3. תהליכי ניהול רישומים בסיסיים ומיומנויות מחשב

למדינות שונות יש תקנות שונות על איךהשואף עלול להפוךלמכונאי מורשהומוסמך. כבר בתיכון , יש כמה תוכניות לימודים המספק הכנה מוקדמת או בקורסי בחירה מקצועיים כולל זה של מכונית בתיקון . כמו כן, חניכות ותוכניות הכשרה עשויות להיות ניצל להוסיף לרשימת האישורים . פירוק מכוניות הכשרה והשכלה פורמלית עשויות לבוא מבתי ספר טכניים שונים ובמכללות.

תיקון רכב יכול גם להקיף כמה הרמה או נשיאה של מנועים וציוד כבדים ולכן יש המרכז הבינתחומי להתאים את גופושל מכונאי כדי לבצע משימה כזו . הוא צריך גם להחזיק או שיש את הכלים הבסיסיים אפילו כמו צבת, ברגים, מברגים ומדידים שלנו.

×
דילוג לתוכן